بازار فروش انواع پاستیل و کاکائو
سه شنبه , ۴ آبان ۱۴۰۰
خانه / پودر کاکائو هلندی / توليد و پخش پودر کاکائو هلندی در بازار های جهانی

توليد و پخش پودر کاکائو هلندی در بازار های جهانی

 توليد پودر کاکائو هلندی برای عرضه به نقاط مختلف این کشور و همچنین دیگر نقاط جهان صورت می گیرد. ساحل عاج کشوری است که در زمینه تولید پودر کاکائو مقام اول را در جهان به خود اختصاص داده است. در واقع بخش اعظمی از اقتصاد این کشور وابسته به صنعت تولید کاکائو و صادرات آن می باشد. به جز این کشور مناطق دیگری نیز نظیر کشور هلند به تولید پودر کاکائو با طعم های مختلف می پردازند که در بسته بندی های مختلفی آماده و روانه بازار های جهانی می شود. کاکائو نام درختی است که دانه های آن پس از جمع آوری طی مراحلی تبدیل به کاکائو شده و پس از آسیاب شدن به پودر کاکائو مبدل می شود.

توليد و پخش پودر کاکائو هلندی در بازار های جهانی

خرید پودر کاکائو هلندی ارزان قیمت

خرید پودر کاکائو هلندی ارزان قیمتیکی از مراحل تولید پودر کاکائو، جدا کردن چربی و کره کاکائو از آن است. پس از این عمل فرآورده نهایی که همان پودر کاکائو یا کاکائو می باشد، تولید می شود. در واقع میزان کره کاکائو و درصد آن نشان دهنده میزان ذوب شدن آن می باشد. درصد این چربی بین ۵۰ تا ۷۵ درصد می باشد.

این پودر است که در نهایت ترکیبات اصلی شکلات و میزان چرب بودن آن را تعیین می کند. خرید پودر کاکائو مرغوب هلندی و فرآورده های آن، از بازار به اشکال مختلفی انجام می گیرد که عبارتند از:

 • پودر کاکائو کیلویی
 • کرم کاکائو خارجی
 • خمیر کاکائو
 • پودر کاکائو هلندی دارک
 • پودر کاکائو خالص

هر نوع از این محصولا به صورت های مختلفی عرضه می شوند و خریداران پودر کاکائو با اهداف مختلفی به خرید می پردازند. پودر کاکائو به صورت ترکیبات مختلف و فرآورده های گوناگون نیز تولید می شود و خرید برخی ارقام آن به صورت کاکائوی خالص و برخی دیگر به شکل ترکیبات کاکائو می باشد.

فروش ویژه پودر کاکائو هلندی با تخفیف در سراسر کشور

فروش ویژه پودر کاکائو هلندی با تخفیف در سراسر کشورلیکور کاکائو یا نوشابه نوعی دیگر از فرآورده های حاصل از دانه کاکائوست که طی فرایند تخمیر به دست می آید. برای تهیه شکلات، کاکائوی خالص و مقدار بیشتری کره نیاز است که به همین دلیل برای تهیه شکلات بیشتر مواقع از همان پودر کاکائو استفاده می شود.

کاکائو یکی از مواد غذایی مهمی است که دارای ترکیبات آنتی اکسیدانی به نام فلاوانول است که برای تهیه انواع:

 • شکلات
 • شربت شکلات
 • و فرآورده های قندی

به کار می رود. فروش ویژه پودر کاکائو هلندی با تخفیف ویژه در سراسر کشور فرصتی برای خرید ارزان قیمت این محصول می باشد. با اطلاع از زمان فروش ویژه می توان هر مقدار کاکائوی مورد نیاز را خریداری کرد. این زمان بهترین فرصت خرید برای خرید های عمده و کلی به شمار می رود که ضمن تخفیف های فروش ویژه امکان دریافت تخفیف های بیشتر نیز به علت خرید کلی فراهم می شود.

خریدار بهترین مارک پودر کاکائو هلندی

خریدار بهترین مارک پودر کاکائو هلندیاز پودر کاکائو برای تولید انواع:

 • کیک و بیسکوییت، انواع شیرینی های کاکائوی و شکلاتی 
 • بستنی های کاکائویی و شکلاتی و انواع دسر های شکلاتی
 • شکلات، هات چاکلت، کافی میکس شکلاتی، کاپوچینوی شکلاتی 

استفاده می شود. همان طور که قابل مشاهده است، بخش اعظمی از خریداران کلی و عمده پودر کاکائو را صاحبان صنعت شیرینی سازی و قنادی تشکیل می دهند. صنعت تولید کیک و شکلات را کارخانجات صنایع غذایی مدیریت و کنترل می کنند و بنابراین انواع پودر کاکائو هلندی به این منظور دارای خرید گسترده ای می باشد.

قسمت دیگری از خرید پودر کاکائو تلخ و ترکیب شده با شکر مربوط به خانواده ها و افراد برای مصارف شخصی می باشد. این افراد نیز به خرید جزئی و مقادیر کم کاکائو پرداخته و به دنبال تهیه بهترین مارک پودر کاکائو خوب می باشند.

فروشنده پودر کاکائو فله ای در بازار جهانی

فروشنده پودر کاکائو فله ای در بازار جهانیکاکائو یکی از انواع مواد غذایی است که به عنوان افزودنی به بسیاری از ترکیبات به کار می رود. این ماده دارای خواص بسیاری است که در صورت مصرف متعادل می تواند تامین کننده بخشی از نیاز های بدن باشد. طبع کاکائو گرم است و مناسب کسانی است که سرد مزاج می باشند و با مصرف آن می توانند طبع خود را متعادل نگهدارند.

از خواص و ویژگی های دیگر کاکائو می توان به:

 • سرشار از آنتی اکسیدان های قوی
 • کاهش بروز سکته قلبی
 • سرشار از کربو هیدارت
 • کافئین کم در مقایسه با قهوه و چای
 • دارای انواع ویتامین های گروه بی و آ و سی
 • دارای انواع مواد معدنی نظیر منیزیم، کلسیم، آهن، روی، مس، پتاسیم و منگنز 
 • مبارزه با چاقی و دیابت

اشاره نمود. فروشندگان این محصول در سراسر دنیا و در بازار های جهانی دارای تجارت وسیع و گسترده می باشند. این افراد ضمن تجارت داخلی در زمینه صادرات و یافتن بازار دیگر کشور ها نیز تبحر کافی و لازم را دارند.

برخی از فروشندگان این صنعت با حضور در نمایشگاه های ملی و بین المللی فرصتی برای معرفی تولیدات خود به مشتریان جهانی پیدا کرده و به این ترتیب می تواند زمینه افزایش و گسترش تجارت خود را فراهم سازند.

تولید کننده انواع پودر کاکائو هلندی درجه یک

تولید کننده انواع پودر کاکائو هلندی درجه یکپودر کاکائوی هلندی نوعی از بهترین پودر کاکائو خارجی محسوب می شود که از انواع درجه یک کاکائو به شمار می رود. تولید کنندگان کاکائو در جهان عرضه کننده مقادیر متفاوت از این محصول می باشند.
علاوه بر هلند، کشور های دیگری نیز هستند که در صدر جدول تولید کاکائو در جهان قرار دارند. از آن جمله کشور ساحل عاج است که تولید کننده سی درصد از کل کاکائوی مورد نیاز در جهان می باشد. 

شرکت های بزرگی در جهان هستند که کاکائوی مورد نیاز خود را از این کشور تهیه می کنند. بیش از دو سوم از درآمد ساحل عاج مربوط به تولید و صادارات کاکائو می باشد.

غنا نیز از دیگر کشور هایی است که یک ششم از تولید ناخالص ملی آن را تولید کاکائو تشکیل می دهد. این محصولات برای این کشور بسیار ارزشمند بوده و حتی یکی از نقوش حک شده بر روی سکه های این کشور نقش درخت کاکائو و دانه های آن می باشد. آنچه توسط این کشور به مناطق دیگر جهان صادر می شود، کاکائو فله است که در کشور های دیگر بسته بندی آن انجام می شود.

فروشگاه پودر کاکائو هلندی دارک مرغوب

فروشگاه پودر کاکائو هلندی دارک مرغوبپودر کاکائوی هلندی با برند دارک نوعی از محصولات شرکت دارن هاور که یک شرکت هلندی است می باشد. فعالیت این کشور از سال ۱۹۰۸ میلادی آغاز شده و یک نام تجاری موفق در زمینه تولید انواع:

 • کاکائو
 • قهوه
 • و ادویه جات مختلف 

می باشد.

و این کالا، عطر بالا و طعم بسیار خوبی دارد و در قوطی  های ۲۵۰ گرمی پلمپ شده در فروشگاه ها و مراکز فروش پودر کاکائو ارزان به فروش می رسد. 

نوع بسته بندی خاص این برند از پودر کاکائو باعث باقی ماندن عطر و طعم خاص کاکائو در آن شده است. از این پودر می توان برای تهیه انواع:

 • بستنی های کاکائویی و شکلاتی و انواع دسر های شکلاتی
 • شکلات، هات چاکلت، کافی میکس شکلاتی، کاپوچینوی شکلاتی
 • کیک و بیسکوییت، انواع شیرینی های کاکائوی و شکلاتی 

استفاده کرد. 

وارد کننده پودر کاکائو هلندی با کیفیت مناسب در بازار های داخلی

وارد کننده پودر کاکائو هلندی با کیفیت مناسب در بازار های داخلیایران یکی از کشور های وارد کننده کاکائو می باشد که پودر کاکائوی هلندی نمونه ای از محصولات این صوانعت می باشد. وارد کنندگان پودر کاکائو در کشور ارقام فله و بسته بندی شده آن را در اوزان مختلف وارد می سازند. نوع فله ممکن است در داخل توسط شرکت های داخلی مورد فرآوری قرار گیرد و برای تهیه انواع شکلات داغ و کافی میکس ترکیب شده با قهوه مورد استفاده قرار گیرد.

در بازار های داخلی بخش های مختلف خرید متفاوتی از کاکائو دارند و شهر های بزرگ از جمله مراکزی هستند که به خرید عمده کاکائو برای مصارف عمده می پردازند. از کاکائو برای تهیه محصولات مختلف از جمله شکلات استفاده می شود و کارخانجات شکلات سازی از جمله کسانی هستند که با تجار و وارد کنندگان پودر کاکائو به معامله و خرید و فروش این کالا می پردازند.

کارخانه های معتبر پودر کاکائو هلندی

کارخانه های معتبر پودر کاکائو هلندیهلند یکی از کشور های تولید کننده پودر کاکائو در جهان به شمار می رود که این محصول را در کارخانجات مختلف خود فرآوری نموده و پس از بسته بندی به مقصد کشور های گوناگون در اقصی نقاط جهان ارسال می دارد. 

یکی از کار ها و فعالیت هایی که این کارخانجات انجام می دهند، مجهز شدن به آخرین تکنولوژی ها و اصول مهندسی روز است. بدین ترتیب آنها می توانند ضمن تولید محصولی مناسب و با کیفیت، از آخرین بسته بندی ها و طرح های روز نیز برای ارائه محصول بهره ببرند.

کارخانجات نوعی تولید کننده پودر کاکائوی بسته بندی شده با برند مشخص به شمار می روند. مثلا کاکائوی هلندی در بسته بندی های قوطی آماده عرضه به بازار های جهانی می شود  که مشخصات آن بر روی این بسته ها حک شده است.

پخش پودر کاکائو هلندی با ارسال رایگان

پخش پودر کاکائو هلندی با ارسال رایگانطعم شیرین و دلپذیر شکلات که یکی از خوراکی های پر طرفدار در بین تمامی مردم جهان به شمار می رود، به دلیل وجود ماده ای به نام کاکائوست. 
گر چه که در ابتدا تولید کاکائو با مقاصد تجاری همراه نبود، اما با گذشت زمان به یکی از پر رونق ترین صنایع در تجارت جهانی تبدیل شد. به طوری که هر ساله بخش قابل توجهی از معاملات جهانی را به خود اختصاص می دهد.
به نقل از منابع تاریخی، قدمت استفاده از شکلات کاکائو به ۵۰۰۰ سال قبل باز می گردد و از آن زمان به بعد رشد و گسترش کاکائو با پیشرفت چشمگیری همراه بوده است.

امروزه پخش کاکائو، حرفه ای است که به صورت وسیع در شهر های مختلف انجام می شود. پخش پودر کاکائو برای تامین این ماده در مراکز مختلف تهیه شیرینی جات و اقلام مختلف خوراکی در صورت خرید های زیاد با ارسال رایگان صورت می گیرد. این مزیتی است که از سوی برخی فروشندگان برای خریداران جهت خریدی ارزان قیمت ارائه می شود. 

از آن جا که صنعت تهیه شیرینی و شکلات ارتباط مستقیم با موادی همچون پودر کاکائو دارد، از این رو خرید عمده بهترین روش برای تهیه این کالا از مراکز پخش و فروش و فروشگاه پودر کاکائو می باشد.

سفارش پودر کاکائو هلندی به صورت عمده در بازار ایران

سفارش پودر کاکائو هلندی به صورت عمده در بازار ایرانهمان طور که به آن اشاره شد، پودر کاکائو یکی از مواد اولیه برای تهیه بسیاری از مواد خوراکی مانند انواع شکلات ها و شیرینی ها می باشد. بنابراین این ماده همواره مورد نیاز صنعت قنادی به شمار می رود.

صاحبان این صنعت به کمک ارتباط با عمده فروشان پودر کاکائو و مراکز فروش پودر کاکائو عمده تامین کننده نیاز خود بر اساس میزان تقاضای موجود می باشند. به عنوان مثال، در برخی ایام سال و مناسبت های مختلف مانند اعیاد مذهبی و همچنین عید نوروز و مراسم تولد و عروسی، شیرینی یکی از خوراکی هایی است که برای پذیرایی در نظر گرفته می شود.

از این رو به دلیل میزان تولید زیاد شیرینی در این ایام، تقاضا نیز برای پودر کاکائو در بازار های ایران افزایش می یابد. به همین سبب نمایندگی پودر کاکائو هلندی دریافت کننده سفارشات مختلفی از سراسر کشور و نقاط دور و نزدیک آن بوده و لازم است تا با مدیریت صحیح به تامین این تولیدات به مراکز مختلف بپردازد.

مرکز تهیه و توزیع پودر کاکائو هلندی

مرکز تهیه و توزیع پودر کاکائو هلندیمراکز توزیع و تهیه پودر کاکائو هلندی در سراسر کشور آماده ارائه خدمات فروش و عرضه این محصول به مشتریان می باشند. 

یکی از این مراکز فعال که در اقصی نقاط کشور مشغول به فعالیت می باشند، نمایندگی های فروش یک برند و نام تجاری خاص هستند که به فروش تولیدات شرکت می پردازند.

کاکائو یکی از انواع پودر هایی است که استفاده زیاد دارد و تاسیس نمایندگی ها در شهر های مختلف با هدف در دسترس ساختن آن برای همگان صورت می گیرد. از این رو دیگر مانند گذشته صرف فاصله زمانی و مکانی خاص برای خرید این اجناس لازم نیست و به راحتی و در کمترین زمان ممکن می توان به خرید پودر کاکائو پرداخت.

مراکز نمایندگی ممکن است عرضه کننده انواع دستگاه تولید پودر کاکائو یا سایر تجهیزات مرتبط نیز باشند. در این صورت این دستگاه ها با کاتالوگ به آنها معرفی شده و ضمن ایجاد امکان مقایسه، فرصت انتخاب بهترین نوع این تجهیزات را میسر می سازد.

نمایندگی پودر کاکائو هلندی در اصفهان

نمایندگی پودر کاکائو هلندی در اصفهاندر استان اصفهان و بسیاری از استان های دیگر کشور، نمایندگی پودر کاکائو هلندی به عنوان مرکز فروش پودر کاکائو شناخته می شود. نمایندگی های فروش عرضه کننده تولیدات شرکت های مختلف هلندی و فروشنده پودر کاکائو می باشند.

این مراکز همچنین منبعی برای دریافت قیمت پودر کاکائو کیلویی و قیمت پودر کاکائو هلندی و فله و نوع بسته بندی شده آن می باشند. پودر کاکائو ممکن است به صورت بسته هایی با وزن مشخص به صورت شاسه به فروش برسد یا این که به صورت ترکیبی با سایر مواد مانند قهوه به فروش برسد.

در هنگام تاسیس این مراکز، آگهی های مختلفی در جراید کثیر الانتشار چاپ می شود تا علاقمندان به کار در این دفاتر فرصت حضور و فعالیت در این رشته را پیدا کنند. به این ترتیب کسانی که علاقمند به فعالیت در دفاتر نمایندگی یک شرکت خاص را دارند، در صورت دارا بودن شرایط لازم می توانند به آسانی در این واحد های فروش مشغول به کار شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798

مطلب پیشنهادی

قیمت ارزان پودر کاکائو آلکالایز با تخفیف ویژه در سراسر کشور

پودر کاکائو یکی از پر مصرف ترین محصولات غذایی است که به شیوه های گوناگون می توان آن را به مصرف رساند. همچنین این محصول غذایی از طعم ها و خواص متنوعی برخوردار بو