بازار فروش انواع پاستیل و کاکائو
چهارشنبه , ۳۱ شهریور ۱۴۰۰
خانه / پودر کاکائو هلندی / قیمت پودر کاکائو فله هلندی نیدگرو

قیمت پودر کاکائو فله هلندی نیدگرو

قیمت پودر کاکائو هلندی نیدگرو (NIDEGRO) که به صورت فله عرضه می شود، مانند همه پودرهای کاکائو به نوسانات ارز و مسائل سیاسی و اقتصادی وابسته است. اما در بین انواع پودر کاکائو فله هلندی، نیدِگرو با وجود کیفیت بسیار بالا، قیمت مناسبی دارد.
همیشه برندهای معروف تر به علت محبوبیتی که دارند پودر کاکائو را با قیمت بالاتری به فروش می رسانند. در این مواقع، خریداران ِ زیرک به سراغ برندهایی می روند که کمتر شناخته شده اند.

پودر کاکائو نیدگرو

پودر کاکائو نیدگرو، محصول کشور هلند است. این برند دوست داشتنی که از دو سال پیش وارد بازار ایران شده تا کنون فقط در یک رنگ عرضه می شد. اما از فرودین ۱۴۰۰ کد روشن این پودر کاکائو هلندی در دسترس همگان قرار گرفته است.

قیمت پودر کاکائو فله

قیمت پودر کاکائو فله هلندی به چند دلیل بالاتر از پودر کاکائو سایر کشورهاست:

  • پودر کاکائو هلندی عطر بسیار زیادی دارد که این مورد را در پودر کاکائو محصول ایران یا ترکیه خیلی کم می توان احساس کرد.
  • پودر کاکائو هلندی همچنین دارای طعم خوشایندی است به این معنی که طعم بسیار تلخ یا طعم خام و ترش برخی برندها در این محصول وجود ندارد.
  • رنگ دهی مناسب در تهیه انواع محصولات، نکته مهم دیگری است که پودر کاکائو هلندی را از سایر رقبا متمایز می کند.
  • و در آخر، ضریب مناسب حلالیت؛ کمک می کند که پودر کاکائو را بتوان به راحتی برای تولید هات چاکلت یا شیر کاکائو استفاده کرد و از این لحاظ پودر کاکائو نیدگرو بسیار سربلند است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798

مطلب پیشنهادی

توليد و پخش پودر کاکائو هلندی در بازار های جهانی

 توليد پودر کاکائو هلندی برای عرضه به نقاط مختلف این کشور و همچنین دیگر نقاط جهان صورت می گیرد. ساحل عاج کشوری است که در زمینه تولید پودر کاکائو مقام اول را در